Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego 2016/2017

Szanowni Państwo,

W imieniu Rektora - Pana prof. dr. hab. inż. Tomasza Topolińskiego mamy przyjemność zaprosić 5 dzieci, które będą reprezentowały Uniwerytet Dziecięcy UTP w trakcie "dorosłej" inauguracji roku akademickiego 2016/2017. Uroczystość odbędzie się 5 pażdziernika o godz. 11.00, Al. prof. S. Kaliskiego 7, budynek Auditorium Novum, aula.

Jeśli któremuś z naszych Małych Odkrywców inauguracja nie pokrywa się z zajęciami w szkole i ma kogoś, z kim może przyjść - to serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia chętnych dzieci prosimy przesyłać mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłaszać telefonicznie pod numerem 52 374 92 74.